
Sportowy Ford Mustang Dark Horse
WOW, co za okazja!
Cena katalogowa: 119,99 zł
Kup teraz ↗
— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w Speed Champions: #1
— 26 wyświetleń do tej pory
75,00 zł
Najniższa cena
Obecnie
NAJLEPSZA CENA75,00 zł
Śr. cena (30 dni)
75,00 zł
Historyczne minimum
14 sie 2026
NAJLEPSZA CENA119,99 zł
Cena katalogowa
3
Oferty
2024
Rok wydania
Ceny w sklepach
Śledzimy obecnie 3 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.
Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?
Nowatorska konstrukcja przodu: Zastosowanie odwróconych kafelków i techniki SNOT pozwala precyzyjnie oddać agresywny kształt grilla oraz wlotów powietrza przy minimalnej liczbie naklejek.
Iluzoryczne światła tylne: Genialne wykorzystanie dwóch nadrukowanych klocków ustawionych pod kątem 90 stopni tworzy efekt trójwymiarowych świateł stopu, płynnie przechodzących przez krawędź karoserii.
Unikalna minifigurka kierowcy: Zestaw zawiera ekskluzywną postać w bluzie z kapturem ozdobionej oficjalnym logo Dark Horse, co jest rzadkim i pożądanym detalem dla kolekcjonerów.
Realistyczne wnętrze i kolorystyka: Kabina posiada niebieską dźwignię zmiany biegów wykonaną z mikrofonu, a bryła bazuje na rzadkim kolorze Dark Blue, wiernie imitującym lakier Blue Ember.
Szczegóły zestawu
LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse (zestaw #76920) to zestaw z serii Speed Champions, wydany w 2024 roku, składający się z 347 elementów. Ten zestaw ma zostać wkrótce wycofany, więc jego dostępność może się ograniczyć.
- Numer zestawu
- #76920
- Motyw
- Speed Champions
- Rok wydania
- 2024
- Elementy
- 347
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 75,00 zł w dniu 14 Aug 2026
Najczęstsze pytania o Sportowy Ford Mustang Dark Horse
Czym jest LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse?▾
LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse (zestaw #76920) to zestaw z serii Speed Champions, wydany w 2024 roku, składający się z 347 elementów.
Ile kosztuje LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse?▾
Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 75,00 zł w sklepie Carrefour, w porównaniu z ceną katalogową 119,99 zł. Sprawdzamy ceny w 3 sklepach dla tego zestawu.
Jaka była najniższa cena LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 75,00 zł w dniu 14 sierpnia 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.
Czy LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse jest wycofywane?▾
Tak — ten zestaw jest oznaczony jako prawdopodobnie wkrótce wycofywany, na podstawie jego wieku i sygnałów katalogowych. Po wycofaniu zestawu LEGO nie jest już produkowany, a ceny na rynku wtórnym mogą rosnąć.
Gdzie kupić LEGO Sportowy Ford Mustang Dark Horse najtaniej w Polsce?▾
Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Carrefour — 75,00 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.
Podobne zestawy

Supersamochód Ferrari F40
Oszczędzasz 34,00 zł

Samochód sportowy Ferrari SF90 XX Stradale
Oszczędzasz 37,00 zł

Bolid Audi Revolut F1 Team R26
Oszczędzasz 52,99 zł

Jaguar Project 7 i Land Rover Defender
Oszczędzasz 75,00 zł
LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.



