
Zygzak McQueen
WOW, co za okazja!
Cena katalogowa: 114,99 zł
Kup teraz ↗
— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w Speed Champions: #1
— 32 wyświetleń do tej pory
79,99 zł
Najniższa cena
Obecnie
77,32 zł
Śr. cena (30 dni)
+3%
70,51 zł
Historyczne minimum
2 sie 2026
114,99 zł
Cena katalogowa
4
Oferty
2026
Rok wydania
NOWOŚĆCeny w sklepach
Śledzimy obecnie 4 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.
Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?
Szczegółowe podwozie: To pierwszy model w serii Speed Champions z tak precyzyjnie odwzorowanym spodem, zawierającym układ napędowy i rury wydechowe. Rozwiązanie to znacząco zwiększa realizm konstrukcji i wartość edukacyjną zestawu.
Konstrukcyjny uśmiech (Brick-built mouth): Charakterystyczna twarz Zygzaka została oddana przy użyciu zaawansowanych technik składania klocków, a nie naklejki. Dzięki temu postać zachowuje swoją kultową ekspresję, która jest trwała i estetyczna.
Opony z nadrukami „Lightyear”: Model wyposażono w unikalne opony z fabrycznymi nadrukami marki, co podkreśla jego kolekcjonerski charakter. Dodatkowo zestaw zawiera rzadkie, drukowane elementy błotników, poprawiające wygląd profilu auta.
Autorska konstrukcja ramy: Zamiast standardowego gotowego elementu podwozia, zestaw wykorzystuje pełną budowę z klocków od podstaw. Pozwoliło to projektantom na idealne oddanie obłych, organicznych kształtów karoserii w skali 8-wide.
Szczegóły zestawu
LEGO Zygzak McQueen (zestaw #77255) to zestaw z serii Speed Champions, wydany w 2026 roku, składający się z 270 elementów.
- Numer zestawu
- #77255
- Motyw
- Speed Champions
- Rok wydania
- 2026
- Elementy
- 270
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 70,51 zł w dniu 2 Aug 2026
Najczęstsze pytania o Zygzak McQueen
Czym jest LEGO Zygzak McQueen?▾
LEGO Zygzak McQueen (zestaw #77255) to zestaw z serii Speed Champions, wydany w 2026 roku, składający się z 270 elementów.
Ile kosztuje LEGO Zygzak McQueen?▾
Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 79,99 zł w sklepie Media Expert, w porównaniu z ceną katalogową 114,99 zł. Sprawdzamy ceny w 4 sklepach dla tego zestawu.
Jaka była najniższa cena LEGO Zygzak McQueen?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 70,51 zł w dniu 2 sierpnia 2026.
Czy LEGO Zygzak McQueen jest wycofywane?▾
Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.
Gdzie kupić LEGO Zygzak McQueen najtaniej w Polsce?▾
Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Media Expert — 79,99 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.
Podobne zestawy

Supersamochód Ferrari F40
Oszczędzasz 34,00 zł

Samochód sportowy Ferrari SF90 XX Stradale
Oszczędzasz 37,00 zł

Bolid Audi Revolut F1 Team R26
Oszczędzasz 52,99 zł

Jaguar Project 7 i Land Rover Defender
Oszczędzasz 75,00 zł
LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.




