
Komnata Tajemnic w Hogwarcie
Brak jeszcze śledzonej ceny dla tego zestawu — zajrzyj wkrótce.
— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w Harry Potter: #1
— 34 wyświetleń do tej pory
Ceny w sklepach
Regularnie sprawdzamy polskie sklepy — obecnie nikt nie ma tego zestawu w ofercie.
Brak aktywnych ofert w tej chwili.
Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?
System modułowy: Konstrukcja z zielonymi dachami pozwala na swobodne przestawianie poszczególnych pięter oraz łączenie modelu z innymi zestawami z tej linii w celu rozbudowy makiety zamku.
Unikalne minifigurki: W pudełku znajdziesz aż 11 postaci, w tym jubileuszową złotą figurkę Lorda Voldemorta oraz rzadki, świecący w ciemności element ducha Prawie Bezgłowego Nicka.
Interaktywny posąg Slytherina: Centralna rzeźba w Komnacie posiada mechanizm wysuwanej szczęki, który służy jako ukryte przejście dla dołączonego do zestawu, przegubowego bazyliszka.
Kolekcjonerskie dodatki: Zestaw zawiera 6 losowych płytek kart czarodziejów do zebrania oraz unikalne figurki niebieskich chochlików kornwalijskich, które rzadko pojawiają się w produktach tej serii.
Szczegóły zestawu
LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie (zestaw #76389) to zestaw z serii Harry Potter, wydany w 2021 roku, składający się z 1172 elementów.
- Numer zestawu
- #76389
- Motyw
- Harry Potter
- Rok wydania
- 2021
- Elementy
- 1172
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 779,00 zł w dniu 24 Jul 2026
Najczęstsze pytania o Komnata Tajemnic w Hogwarcie
Czym jest LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie?▾
LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie (zestaw #76389) to zestaw z serii Harry Potter, wydany w 2021 roku, składający się z 1172 elementów.
Jaka była najniższa cena LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 779,00 zł w dniu 24 lipca 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.
Czy LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie jest wycofywane?▾
Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.
Gdzie kupić LEGO Komnata Tajemnic w Hogwarcie najtaniej w Polsce?▾
Obecnie nie śledzimy aktywnej oferty tego zestawu — sprawdź sklepy wymienione powyżej albo ustaw alert cenowy, żeby dostać powiadomienie, gdy się pojawi.
Podobne zestawy

Norbert: mały smok Hagrida
Oszczędzasz 20,00 zł

Ikony Hogwartu - edycja kolekcjonerska
Wartość wzrosła o 199,01 zł

Zamek Hogwart: Główna wieża
Oszczędzasz 320,61 zł
LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.


