WOWKlocki
🏷️ NOWOŚĆ
Wielofunkcyjny samochód Jaya
LEGO 71856

Wielofunkcyjny samochód Jaya

NINJAGO

WOW, co za okazja!

146,36 zł
30% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 63,63 zł

Cena katalogowa: 209,99 zł

Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w NINJAGO: #1

52 wyświetleń do tej pory

146,36 zł

Najniższa cena

Obecnie

142,59 zł

Śr. cena (30 dni)

+3%

129,00 zł

Historyczne minimum

30 sie 2026

209,99 zł

Cena katalogowa

5

Oferty

2026

Rok wydania

NOWOŚĆ

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 5 sklepów sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWAllegro
146,36 zł209,99 zł

Oszczędzasz 63,63 zł

NAJLEPSZA CENA
-30%
Kup teraz ↗
Media Expert
156,87 zł209,99 zł

Oszczędzasz 53,12 zł

-25%
Kup teraz ↗
Empik
161,99 zł209,99 zł

Oszczędzasz 48,00 zł

-23%
Kup teraz ↗
LEGO.com
209,99 zł
Kup teraz ↗
Carrefour
224,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 5 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

System modularny 4-w-1: Główny pojazd można rozdzielić na cztery mniejsze, niezależne maszyny, co pozwala na jednoczesną zabawę kilkoma bohaterami i odgrywanie skomplikowanych scen bitewnych.

+

Tryb lewitacji (Hover Mode): Zastosowany mechanizm pozwala na złożenie kół do płaszczyzny poziomej, co błyskawicznie transformuje terenowy samochód w futurystyczny pojazd latający.

+

Zintegrowane wyrzutnie sprężynowe: W przedniej części konstrukcji dyskretnie wkomponowano potężne działka typu Spring-Loaded Shooter, które pozwalają na fizyczne wystrzeliwanie pocisków podczas akcji.

+

Ekskluzywne minifigurki: Zestaw zawiera rzadkie wersje Jaya i Lloyda w pancerzach z serii Dragon Rising oraz antagonistów z nowymi, szczegółowymi odlewami masek i unikalnym uzbrojeniem.

Szczegóły zestawu

LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya (zestaw #71856) to zestaw z serii NINJAGO, wydany w 2026 roku, składający się z 387 elementów.

Numer zestawu
#71856
Motyw
NINJAGO
Rok wydania
2026
Elementy
387

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 129,00 zł w dniu 30 Aug 2026

Najczęstsze pytania o Wielofunkcyjny samochód Jaya

Czym jest LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya?

LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya (zestaw #71856) to zestaw z serii NINJAGO, wydany w 2026 roku, składający się z 387 elementów.

Ile kosztuje LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 146,36 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 209,99 zł. Sprawdzamy ceny w 5 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 129,00 zł w dniu 30 sierpnia 2026.

Czy LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Wielofunkcyjny samochód Jaya najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 146,36 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.