WOWKlocki
Zabawy Vaiany na wyspie
LEGO 43260

Zabawy Vaiany na wyspie

Disney

WOW, co za okazja!

56,99 zł
30% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 25,00 zł

Cena katalogowa: 81,99 zł

Kup teraz ↗Media Expert

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Disney: #1

25 wyświetleń do tej pory

56,99 zł

Najniższa cena

Obecnie

57,69 zł

Śr. cena (30 dni)

-1%

55,98 zł

Historyczne minimum

25 lip 2026

81,99 zł

Cena katalogowa

5

Oferty

2025

Rok wydania

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 5 sklepów sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWMedia Expert
56,99 zł81,99 zł

Oszczędzasz 25,00 zł

NAJLEPSZA CENA
-30%
Kup teraz ↗
Allegro
56,99 zł81,99 zł

Oszczędzasz 25,00 zł

-30%
Kup teraz ↗
Empik
61,99 zł81,99 zł

Oszczędzasz 20,00 zł

-24%
Kup teraz ↗
LEGO.com
81,99 zł
Kup teraz ↗
Carrefour
87,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 5 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Dwustronny model mikroświata: Konstrukcja oferuje dwie oddzielne przestrzenie do zabawy – z jednej strony tropikalną wyspę z wodospadem, a z drugiej szczegółowe wnętrza domu bohaterów.

+

Przenośna konstrukcja z zamkiem: Zestaw można złożyć i zamknąć za pomocą dołączonego klucza, co pozwala bezpiecznie przechowywać figurki w środku i ułatwia zabawę w podróży.

+

Interaktywny wodospad i kryjówka: Ruchomy wodospad służy jako zjeżdżalnia dla mikrolaleczek, a przesunięcie jego górnej sekcji odsłania ukrytą niespodziankę schowaną wewnątrz wyspy.

+

Ekskluzywne mikrolaleczki postaci: Zestaw zawiera mikrolaleczki Vaiany oraz jej młodszej siostry Simei z filmu „Vaiana 2”, a także uroczą figurkę świnki Pua do kreatywnego odgrywania ról.

Szczegóły zestawu

LEGO Zabawy Vaiany na wyspie (zestaw #43260) to zestaw z serii Disney, wydany w 2025 roku, składający się z 175 elementów.

Numer zestawu
#43260
Motyw
Disney
Rok wydania
2025
Elementy
175

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 55,98 zł w dniu 25 Jul 2026

Najczęstsze pytania o Zabawy Vaiany na wyspie

Czym jest LEGO Zabawy Vaiany na wyspie?

LEGO Zabawy Vaiany na wyspie (zestaw #43260) to zestaw z serii Disney, wydany w 2025 roku, składający się z 175 elementów.

Ile kosztuje LEGO Zabawy Vaiany na wyspie?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 56,99 zł w sklepie Media Expert, w porównaniu z ceną katalogową 81,99 zł. Sprawdzamy ceny w 5 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Zabawy Vaiany na wyspie?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 55,98 zł w dniu 25 lipca 2026.

Czy LEGO Zabawy Vaiany na wyspie jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Zabawy Vaiany na wyspie najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Media Expert — 56,99 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.