WOWKlocki
Bryczka z opowieści Belli
LEGO 43233

Bryczka z opowieści Belli

DisneyWKRÓTCE WYCOFANY
NAJLEPSZA CENA

WOW, co za okazja!

40,00 zł
43% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 29,99 zł

Cena katalogowa: 69,99 zł

Kup teraz ↗Carrefour

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Disney: #1

24 wyświetleń do tej pory

40,00 zł

Najniższa cena

Obecnie

NAJLEPSZA CENA

40,00 zł

Śr. cena (30 dni)

40,00 zł

Historyczne minimum

25 lip 2026

NAJLEPSZA CENA

69,99 zł

Cena katalogowa

2

Oferty

2024

Rok wydania

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 2 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWCarrefour
40,00 zł69,99 zł

Oszczędzasz 29,99 zł

NAJLEPSZA CENA
-43%
Kup teraz ↗
Empik
90,90 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 2 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Koń Filip (Philippe): Do zestawu dołączono figurkę konia z ruchomą głową, która jest wiernym odwzorowaniem towarzysza Belli z animacji. Umożliwia to realistyczne odgrywanie scenek karmienia, opieki oraz dynamiczne ciągnięcie bryczki.

+

Funkcja biżuterii (Wearable rings): Zestaw zawiera dwa pierścionki dla dziecka z wymiennymi nakładkami dekoracyjnymi, takimi jak róża czy lampion. Łączy to radość z budowania klocków z możliwością personalizacji i noszenia własnych akcesoriów.

+

Mobilność i detale: Kompaktowa bryczka o długości 7 cm jest idealnie dopasowana do małych rączek i łatwa do zabrania w podróż. Mimo małej skali, konstrukcja mieści mini-laleczkę oraz dedykowany schowek na akcesoria, takie jak książka.

+

Mini-laleczka Belli w unikalnym wydaniu: Postać Belli posiada szczegółowe nadruki stroju podróżnego, który rzadko występuje w tak przystępnych cenowo zestawach. Pozwala to na odgrywanie scenek przygodowych wykraczających poza klasyczne balowe opowieści.

Szczegóły zestawu

LEGO Bryczka z opowieści Belli (zestaw #43233) to zestaw z serii Disney, wydany w 2024 roku, składający się z 63 elementów. Ten zestaw ma zostać wkrótce wycofany, więc jego dostępność może się ograniczyć.

Numer zestawu
#43233
Motyw
Disney
Podmotyw
Disney Princess
Rok wydania
2024
Elementy
63

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 40,00 zł w dniu 25 Jul 2026

Najczęstsze pytania o Bryczka z opowieści Belli

Czym jest LEGO Bryczka z opowieści Belli?

LEGO Bryczka z opowieści Belli (zestaw #43233) to zestaw z serii Disney (Disney Princess), wydany w 2024 roku, składający się z 63 elementów.

Ile kosztuje LEGO Bryczka z opowieści Belli?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 40,00 zł w sklepie Carrefour, w porównaniu z ceną katalogową 69,99 zł. Sprawdzamy ceny w 2 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Bryczka z opowieści Belli?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 40,00 zł w dniu 25 lipca 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.

Czy LEGO Bryczka z opowieści Belli jest wycofywane?

Tak — ten zestaw jest oznaczony jako prawdopodobnie wkrótce wycofywany, na podstawie jego wieku i sygnałów katalogowych. Po wycofaniu zestawu LEGO nie jest już produkowany, a ceny na rynku wtórnym mogą rosnąć.

Gdzie kupić LEGO Bryczka z opowieści Belli najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Carrefour — 40,00 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.