WOWKlocki
Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya
LEGO 40720

Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya

DisneyWKRÓTCE WYCOFANY

WOW, co za okazja!

120,99 zł
31% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 54,00 zł

Cena katalogowa: 174,99 zł

Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Disney: #1

37 wyświetleń do tej pory

120,99 zł

Najniższa cena

Obecnie

120,53 zł

Śr. cena (30 dni)

116,66 zł

Historyczne minimum

24 lip 2026

174,99 zł

Cena katalogowa

1

Oferty

2024

Rok wydania

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 1 sklep sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWAllegro
120,99 zł174,99 zł

Oszczędzasz 54,00 zł

NAJLEPSZA CENA
-31%
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy ten sklep pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Minifigurka księżniczki Aurory: Zestaw zawiera postać w ikonicznej różowej sukni z unikatową, dwustronną głową prezentującą uśmiechniętą oraz śpiącą twarz. To cenny element kolekcjonerski, który idealnie dopełnia ekspozycję zamku w mikroskali.

+

Architektura wzorowana na Disneylandzie: Projekt wiernie oddaje proporcje i charakterystyczną kolorystykę (róż, błękit i złoto) zamku z kalifornijskiego Anaheim. Dzięki temu model stanowi unikalną pamiątkę historycznego symbolu pierwszego parku otwartego przez Walta Disneya.

+

Wysoka jakość detali bez naklejek: Zastosowanie nadruków na elementach okiennych oraz klocków o teksturze muru (masonry bricks) zapewnia estetyczny i profesjonalny wygląd fasady. Brak arkusza naklejek to ogromny atut, który doceni każdy budowniczy ceniący trwałość i precyzję wykonania.

+

Idealna skala wystawowa: Zamek o wysokości 18 cm mieści się na niewielkiej powierzchni, co czyni go doskonałą ozdobą biurka lub regału. Jest on w pełni kompatybilny z innymi modelami z serii Mini Disney, pozwalając na stworzenie spójnej kolekcji ikon parkowych.

Szczegóły zestawu

LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya (zestaw #40720) to zestaw z serii Disney, wydany w 2024 roku, składający się z 528 elementów. Ten zestaw ma zostać wkrótce wycofany, więc jego dostępność może się ograniczyć.

Numer zestawu
#40720
Motyw
Disney
Rok wydania
2024
Elementy
528

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 116,66 zł w dniu 24 Jul 2026

Najczęstsze pytania o Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya

Czym jest LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya?

LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya (zestaw #40720) to zestaw z serii Disney, wydany w 2024 roku, składający się z 528 elementów.

Ile kosztuje LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 120,99 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 174,99 zł. Sprawdzamy ceny w 1 sklepie dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 116,66 zł w dniu 24 lipca 2026.

Czy LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya jest wycofywane?

Tak — ten zestaw jest oznaczony jako prawdopodobnie wkrótce wycofywany, na podstawie jego wieku i sygnałów katalogowych. Po wycofaniu zestawu LEGO nie jest już produkowany, a ceny na rynku wtórnym mogą rosnąć.

Gdzie kupić LEGO Mały zamek Śpiącej Królewny Disneya najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 120,99 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.