WOWKlocki
Pirate Splash Battle
LEGO 40710

Pirate Splash Battle

Legoland ParksWKRÓTCE WYCOFANY
NAJLEPSZA CENA

WOW, co za okazja!

144,90 zł
Oszczędzasz 0,60 zł

Cena katalogowa: 145,50 zł

Kup teraz ↗Allegro

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Legoland Parks: #1

13 wyświetleń do tej pory

144,90 zł

Najniższa cena

Obecnie

NAJLEPSZA CENA

145,53 zł

Śr. cena (30 dni)

144,90 zł

Historyczne minimum

6 wrz 2026

NAJLEPSZA CENA

145,50 zł

Cena katalogowa

1

Oferty

2024

Rok wydania

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 1 sklep sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWAllegro
144,90 zł145,50 zł

Oszczędzasz 0,60 zł

NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy ten sklep pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Odwzorowanie atrakcji LEGOLAND: Model wiernie oddaje mechanikę i wygląd rzeczywistej przejażdżki wodnej znanej z parków rozrywki, włącznie z charakterystycznymi niebieskimi elementami imitującymi tor wodny.

+

Interaktywna bitwa na klocki: Zestaw zawiera funkcjonalne miotacze klocków (stud shooters) zamontowane na łodzi oraz na lądzie, co pozwala na symulowanie prawdziwej wymiany ognia wodnego.

+

Ekskluzywna minifigurka gościa: W komplecie znajduje się unikalna figurka dziecka z torsem ozdobionym logo LEGOLAND, co czyni ten zestaw cennym trofeum dla kolekcjonerów pamiątek z parków.

+

Ruchome cele do trafiania: Projekt uwzględnia interaktywne elementy, takie jak wielka czaszka z flagami, które służą jako cele dla działek, zwiększając grywalność i oddając ducha zabawy w celność.

Szczegóły zestawu

LEGO Pirate Splash Battle (zestaw #40710) to zestaw z serii Legoland Parks, wydany w 2024 roku, składający się z 171 elementów. Ten zestaw ma zostać wkrótce wycofany, więc jego dostępność może się ograniczyć.

Numer zestawu
#40710
Motyw
Legoland Parks
Rok wydania
2024
Elementy
171

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 144,90 zł w dniu 6 Sep 2026

Najczęstsze pytania o Pirate Splash Battle

Czym jest LEGO Pirate Splash Battle?

LEGO Pirate Splash Battle (zestaw #40710) to zestaw z serii Legoland Parks, wydany w 2024 roku, składający się z 171 elementów.

Ile kosztuje LEGO Pirate Splash Battle?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 144,90 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 145,50 zł. Sprawdzamy ceny w 1 sklepie dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Pirate Splash Battle?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 144,90 zł w dniu 6 września 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.

Czy LEGO Pirate Splash Battle jest wycofywane?

Tak — ten zestaw jest oznaczony jako prawdopodobnie wkrótce wycofywany, na podstawie jego wieku i sygnałów katalogowych. Po wycofaniu zestawu LEGO nie jest już produkowany, a ceny na rynku wtórnym mogą rosnąć.

Gdzie kupić LEGO Pirate Splash Battle najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 144,90 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.