WOWKlocki
🏷️ NOWOŚĆ
Papużki nierozłączki
LEGO 21365

Papużki nierozłączki

Ideas

WOW, co za okazja!

209,99 zł
Kup teraz ↗LEGO.com

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Ideas: #1

57 wyświetleń do tej pory

209,99 zł

Najniższa cena

Obecnie

187,66 zł

Śr. cena (30 dni)

+12%

159,00 zł

Historyczne minimum

9 wrz 2026

209,99 zł

Cena katalogowa

3

Oferty

2026

Rok wydania

NOWOŚĆ

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 3 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWLEGO.com
209,99 zł
NAJLEPSZA CENA
Kup teraz ↗
Allegro
214,99 zł
Kup teraz ↗
Carrefour
224,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 3 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Symboliczna sylwetka serca: Unikalna konstrukcja pozwala na takie ustawienie ptaków, aby oglądane od tyłu tworzyły swoimi konturami kształt serca. To kreatywny detal projektowy, który czyni model wyjątkową dekoracją o romantycznym przesłaniu.

+

Nowoczesna paleta kolorystyczna: Zestaw wykorzystuje nowy na rok 2026 kolor „Warm Pink” oraz koralowe odcienie, co nadaje ptakom niespotykany dotąd, jaskrawy wygląd. Barwy te świetnie kontrastują z jasnozielonym, wiosennym listowiem drzewa.

+

Realistyczna konstrukcja nóg i detali: Wykorzystanie małych ramion robotów jako nóżek pozwala ptakom stabilnie chwytać gałęzie, zachowując ich smukły i naturalny wygląd. Zaawansowane techniki SNOT zapewniają gładkie upierzenie bez widocznych wypustek.

+

Organiczna budowa podstawki: Pień i gałęzie drzewa wykorzystują zakrzywione elementy typu „tail”, tworząc realistyczne, skręcone formy zamiast prostych linii. Całość uzupełniają detale białych kwiatów, tworząc kompletną, estetyczną dioramę.

Szczegóły zestawu

LEGO Papużki nierozłączki (zestaw #21365) to zestaw z serii Ideas, wydany w 2026 roku, składający się z 750 elementów.

Numer zestawu
#21365
Motyw
Ideas
Podmotyw
LEGO Ideas and CUUSOO
Rok wydania
2026
Elementy
750

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 159,00 zł w dniu 9 Sep 2026

Najczęstsze pytania o Papużki nierozłączki

Czym jest LEGO Papużki nierozłączki?

LEGO Papużki nierozłączki (zestaw #21365) to zestaw z serii Ideas (LEGO Ideas and CUUSOO), wydany w 2026 roku, składający się z 750 elementów.

Ile kosztuje LEGO Papużki nierozłączki?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 209,99 zł w sklepie LEGO.com, w porównaniu z ceną katalogową 209,99 zł. Sprawdzamy ceny w 3 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Papużki nierozłączki?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 159,00 zł w dniu 9 września 2026.

Czy LEGO Papużki nierozłączki jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Papużki nierozłączki najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep LEGO.com — 209,99 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.