WOWKlocki
Wieża Endermana
LEGO 21279

Wieża Endermana

Minecraft

WOW, co za okazja!

292,17 zł
30% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 127,82 zł

Cena katalogowa: 419,99 zł

Kup teraz ↗Media Expert

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Minecraft: #1

41 wyświetleń do tej pory

292,17 zł

Najniższa cena

Obecnie

292,17 zł

Śr. cena (30 dni)

289,99 zł

Historyczne minimum

28 lip 2026

419,99 zł

Cena katalogowa

6

Oferty

2025

Rok wydania

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 6 sklepów sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWMedia Expert
292,17 zł419,99 zł

Oszczędzasz 127,82 zł

NAJLEPSZA CENA
-30%
Kup teraz ↗
Sferis
315,00 zł419,99 zł

Oszczędzasz 104,99 zł

-25%
Kup teraz ↗
Empik
329,99 zł419,99 zł

Oszczędzasz 90,00 zł

-21%
Kup teraz ↗
Allegro
339,06 zł419,99 zł

Oszczędzasz 80,93 zł

-19%
Kup teraz ↗
Carrefour
350,00 zł419,99 zł

Oszczędzasz 69,99 zł

-17%
Kup teraz ↗
LEGO.com
419,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 6 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Imponująca konstrukcja 2 w 1: Główny model to 45-centymetrowa wieża w kształcie gigantycznego Endermana, którą można przebudować na dwie mniejsze fortece idealne do zabawy w trybie PvP.

+

W pełni ruchome ramiona: Wieża posiada przegubowe, pozowalne ręce oraz balkony na ramionach, co pozwala na dynamiczną ekspozycję i tworzenie wielopoziomowych scen walki.

+

Funkcjonalne wnętrze z portalem: Wewnątrz głowy Endermana ukryto portal do Netheru, a w korpusie znajdują się modułowe pomieszczenia z warsztatem, stołem do zaklęć i schowkiem na perły.

+

Ekskluzywne minifigurki i moby: Zestaw zawiera rzadkie postacie Obrońcy Wymiarów (Dimensional Defender) i Poszukiwacza Krain (Realm Raider) oraz figurki Endermitów, które są unikalne dla tego modelu.

Szczegóły zestawu

LEGO Wieża Endermana (zestaw #21279) to zestaw z serii Minecraft, wydany w 2025 roku, składający się z 867 elementów.

Numer zestawu
#21279
Motyw
Minecraft
Rok wydania
2025
Elementy
867

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 289,99 zł w dniu 28 Jul 2026

Najczęstsze pytania o Wieża Endermana

Czym jest LEGO Wieża Endermana?

LEGO Wieża Endermana (zestaw #21279) to zestaw z serii Minecraft, wydany w 2025 roku, składający się z 867 elementów.

Ile kosztuje LEGO Wieża Endermana?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 292,17 zł w sklepie Media Expert, w porównaniu z ceną katalogową 419,99 zł. Sprawdzamy ceny w 6 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Wieża Endermana?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 289,99 zł w dniu 28 lipca 2026.

Czy LEGO Wieża Endermana jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Wieża Endermana najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Media Expert — 292,17 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.