
Lilie wodne
WOW, co za okazja!
Cena katalogowa: 169,99 zł
Kup teraz ↗
— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w Botanicals: #1
— 42 wyświetleń do tej pory
116,96 zł
Najniższa cena
Obecnie
NAJLEPSZA CENA117,62 zł
Śr. cena (30 dni)
-1%
116,96 zł
Historyczne minimum
19 sie 2026
NAJLEPSZA CENA169,99 zł
Cena katalogowa
7
Oferty
2026
Rok wydania
NOWOŚĆCeny w sklepach
Śledzimy obecnie 7 sklepów sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.
Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?
Regulacja fazy rozkwitu: Unikalny system zawiasów ukrytych wewnątrz kielichów pozwala na ręczne ustawienie kwiatów w pozycji od ciasnego pąka do pełnego otwarcia. Daje to pełną kontrolę nad estetyką ekspozycji.
Zintegrowana podstawa wodna: Model posiada wbudowaną podstawkę z błękitnych, transparentnych kafli imitujących powierzchnię jeziora z efektem głębi. Dzięki temu zestaw jest kompletną dioramą gotową do postawienia bez dodatkowego naczynia.
Nowatorskie wykorzystanie elementów (NPU): Do budowy rdzenia kwiatów użyto rekolorowanych elementów fryzur minifigurek i detali technicznych, co idealnie oddaje teksturę pręcików. To pokaz mistrzowskiego designu charakterystycznego dla serii dla dorosłych.
Asymetryczna kompozycja liści: Specjalne ramiona łączące liście z podstawą pozwalają na ich swobodną rotację i zmianę wysokości względem tafli wody. Pozwala to na uzyskanie naturalnego, niepowtarzalnego wyglądu roślin wodnych.
Szczegóły zestawu
LEGO Lilie wodne (zestaw #11511) to zestaw z serii Botanicals, wydany w 2026 roku, składający się z 259 elementów.
- Numer zestawu
- #11511
- Motyw
- Botanicals
- Rok wydania
- 2026
- Elementy
- 259
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 116,96 zł w dniu 19 Aug 2026
Najczęstsze pytania o Lilie wodne
Czym jest LEGO Lilie wodne?▾
LEGO Lilie wodne (zestaw #11511) to zestaw z serii Botanicals, wydany w 2026 roku, składający się z 259 elementów.
Ile kosztuje LEGO Lilie wodne?▾
Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 116,96 zł w sklepie Allegro, w porównaniu z ceną katalogową 169,99 zł. Sprawdzamy ceny w 7 sklepach dla tego zestawu.
Jaka była najniższa cena LEGO Lilie wodne?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 116,96 zł w dniu 19 sierpnia 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.
Czy LEGO Lilie wodne jest wycofywane?▾
Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.
Gdzie kupić LEGO Lilie wodne najtaniej w Polsce?▾
Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 116,96 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.
Podobne zestawy

Wiszące epipremnum złociste
Wartość wzrosła o 0,99 zł

Kompozycja z ciemnych kwiatów
Wartość wzrosła o 0,99 zł
LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.









