WOWKlocki
Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek
LEGO 11205

Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek

Gabby's Dollhouse
NAJLEPSZA CENA

WOW, co za okazja!

125,00 zł
40% taniej niż cena katalogowaOszczędzasz 84,99 zł

Cena katalogowa: 209,99 zł

Kup teraz ↗Carrefour

— Ceny odświeżane regularnie

— Śledzenie cen 24/7

— Porównujemy wiele polskich sklepów

— Pozycja w Gabby's Dollhouse: #1

30 wyświetleń do tej pory

125,00 zł

Najniższa cena

Obecnie

NAJLEPSZA CENA

140,00 zł

Śr. cena (30 dni)

-11%

125,00 zł

Historyczne minimum

11 wrz 2026

NAJLEPSZA CENA

209,99 zł

Cena katalogowa

4

Oferty

2025

Rok wydania

Ceny w sklepach

Śledzimy obecnie 4 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.

WOWCarrefour
125,00 zł209,99 zł

Oszczędzasz 84,99 zł

NAJLEPSZA CENA
-40%
Kup teraz ↗
Empik
174,98 zł209,99 zł

Oszczędzasz 35,01 zł

-17%
Kup teraz ↗
Max Elektro
179,00 zł209,99 zł

Oszczędzasz 30,99 zł

-15%
Kup teraz ↗
LEGO.com
209,99 zł
Kup teraz ↗
💡 Regularnie sprawdzamy te 4 sklepy pod kątem zmian cen. Ustaw powyżej alert cenowy, żeby dostać powiadomienie w chwili kolejnego spadku.

Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?

+

Bogata obsada figurek: Zestaw zawiera aż 7 postaci, w tym Gabi, Pandusia i Kicię Wróżkę, co pozwala na odgrywanie rozbudowanych scen z pełnometrażowego filmu o Kocim Domku Gabi.

+

Interaktywny zjazd na pączkach: Unikalna zjeżdżalnia-wodospad umożliwia figurkom zsuwanie się z Łakociowej Góry na specjalnych pontonach w kształcie pączków, co zapewnia świetną zabawę zręcznościową.

+

Magiczny ogród z tronem: Sekcja Kici Wróżki oferuje efektowny kryształowy tron oraz ukryte schowki na klejnoty, które angażują dzieci w poszukiwanie bajkowych skarbów.

+

Design inspirowany słodyczami: Konstrukcja góry imituje lukrowany deser z detalami takimi jak cukierkowe ozdoby i lśniące elementy, tworząc spójną i kreatywną estetykę świata słodkości.

Szczegóły zestawu

LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek (zestaw #11205) to zestaw z serii Gabby's Dollhouse, wydany w 2025 roku, składający się z 263 elementów.

Numer zestawu
#11205
Motyw
Gabby's Dollhouse
Rok wydania
2025
Elementy
263

Historia cen

Najniższa odnotowana cena: 125,00 zł w dniu 11 Sep 2026

Najczęstsze pytania o Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek

Czym jest LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek?

LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek (zestaw #11205) to zestaw z serii Gabby's Dollhouse, wydany w 2025 roku, składający się z 263 elementów.

Ile kosztuje LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek?

Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 125,00 zł w sklepie Carrefour, w porównaniu z ceną katalogową 209,99 zł. Sprawdzamy ceny w 4 sklepach dla tego zestawu.

Jaka była najniższa cena LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek?

Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 125,00 zł w dniu 11 września 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.

Czy LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek jest wycofywane?

Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.

Gdzie kupić LEGO Łakociowa Góra i Kiciowy Ogródek najtaniej w Polsce?

Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Carrefour — 125,00 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.

Podobne zestawy

LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.