
Przygoda z interaktywnym pociągiem
WOW, co za okazja!
Cena katalogowa: 339,99 zł
Kup teraz ↗
— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w DUPLO: #1
— 33 wyświetleń do tej pory
233,42 zł
Najniższa cena
Obecnie
234,55 zł
Śr. cena (30 dni)
222,47 zł
Historyczne minimum
26 lip 2026
339,99 zł
Cena katalogowa
7
Oferty
2025
Rok wydania
Ceny w sklepach
Śledzimy obecnie 7 sklepów sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.
Dlaczego ten zestaw LEGO jest WOW?
Interaktywne klocki funkcyjne (Action Bricks): Pociąg reaguje na trzy specjalne płytki umieszczane na torach, co pozwala dziecku „programować” sygnały dźwiękowe, światła i postoje lokomotywy.
Mechanizm Push & Go: Dzięki wbudowanemu czujnikowi pociąg rusza po lekkim pchnięciu w dowolną stronę i zatrzymuje się natychmiast po podniesieniu, co zapewnia bezpieczną i intuicyjną zabawę.
Zaawansowana integracja z aplikacją: Połączenie Bluetooth umożliwia zdalne sterowanie pociągiem oraz dostęp do edukacyjnych wyzwań STEM, które rozwijają kompetencje cyfrowe od najmłodszych lat.
Kreatywna personalizacja dźwięku: Zestaw zawiera unikalny biały klocek, który w połączeniu z aplikacją pozwala maluchom nagrywać i odtwarzać własne komunikaty podczas przejazdu pociągu.
Szczegóły zestawu
LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem (zestaw #10427) to zestaw z serii DUPLO, wydany w 2025 roku, składający się z 57 elementów.
- Numer zestawu
- #10427
- Motyw
- DUPLO
- Podmotyw
- Trains
- Rok wydania
- 2025
- Elementy
- 57
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 222,47 zł w dniu 26 Jul 2026
Najczęstsze pytania o Przygoda z interaktywnym pociągiem
Czym jest LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem?▾
LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem (zestaw #10427) to zestaw z serii DUPLO (Trains), wydany w 2025 roku, składający się z 57 elementów.
Ile kosztuje LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem?▾
Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 233,42 zł w sklepie Media Expert, w porównaniu z ceną katalogową 339,99 zł. Sprawdzamy ceny w 7 sklepach dla tego zestawu.
Jaka była najniższa cena LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 222,47 zł w dniu 26 lipca 2026.
Czy LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem jest wycofywane?▾
Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.
Gdzie kupić LEGO Przygoda z interaktywnym pociągiem najtaniej w Polsce?▾
Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Media Expert — 233,42 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.
Podobne zestawy

Żuraw wieżowy i budowa
Wartość wzrosła o 699,91 zł

Rodziny dzikich zwierząt 3 w 1
Oszczędzasz 106,00 zł
LEGO® jest znakiem towarowym Grupy LEGO. WOWKlocki nie jest sponsorowane ani popierane przez Grupę LEGO.









